Kompletné vyčistenie pozemkov pre každého

Tel.

+421 915 515 018

E-mail

kontakt@greenwork.sk

Prečo si vybrať nás

Ekologickosť

Stroj Green Climber LV600 je vybavený tzv. DPF filtrom, ktorý automaticky odstraňuje karcinogénne a veľmi jemné prachové častice z výfukových plynov vozidiel, čo pomáha znižovať úroveň emisií. Zároveň sa jeho hmotnosť efektívne rozloží na jeho pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a nezarýva sa tak priamo do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Rýchlosť

Stroj operuje rýchlo, efektívne a precízne, čím šetrí čas pri čistení veľkorozmerných plôch. Jeho produktivita a rýchlosť práce vykazuje až 2000 m² a 9 km za hodinu.

Úspora

Green Climber LV600 ušetrí prácu až 10 ľudí, čo je až 20 % úspora z ceny v porovnaní s manuálnou činnosťou. Navyše funguje na diaľkové ovládanie v dosahu až 300 m, takže nepotrebujete špecializovaného pracovníka na obsluhu v kabíne.

Maximálna bezpečnosť

Zabudnite na rizikové činnosti s motorovou pílou či manévre v prudkých a strmých svahoch s kosačkou. S naším strojom neriskuje svoje zdravie nikto, všetko prebieha v bezpečnej vzdialenosti a všetko obstará jeho flexibilný pásový systém, ktorý sa prispôsobí aj tomu najnáročnejšiemu terénu, ktorý zvládne svahovú dostupnosť až 60º.

Bez zbytočného odpadu

Po čistení strojom Green Climber LV600 nevzniká žiadny zbytočný odpadový materiál, ktorý by ste museli niekde prácne vyvážať. Dreviny i trávu totiž drví a ničí priamo na mieste, takže ich ďalšie spracovanie už nie je nutné.